Usługi

Co Jakub może robić dla Ciebie i Twojej firmy:

Wzmacniać perswazyjność Twoich komunikatów

Większość firm mogłaby wysyłać w świat nawet o 25% skuteczniejsze komunikaty: oferty na stronie WWW, katalogi, spoty reklamowe, hasła itd. Dołącz do firm, które komunikują się skutecznie i wyślij Jakubowi do poprawki swoje komunikaty (gotowe lub ich koncepcje) – otrzymasz konkretny raport, co poprawić, jak i dlaczego.

DOWIEDZ się więcej >>>

Projektować nowe, potężne komunikaty

Teksty na stronę, spoty TV, treść katalogów i folderów, reklamy radiowe lub prasowe – nieważne, co wysyłasz w świat. Ważne, by komunikaty te były maksymalnie skuteczne i pisanie w oparciu o wiedzę na temat ludzkiego umysłu. Zleć Jakubowi zaprojektowanie skutecznych komunikatów dla swojej firmy.

DOWIEDZ się więcej >>>

Konstruować atrakcyjne koncepty Twoich marek: produktów, osób, firm, miejsc

Budowanie marki odbywa się w umyśle klienta. Aby mieć pewność, że robisz to dobrze – warto mieć jej projekt i plan. Twoja marka powinna dysponować najskuteczniejszymi narzędziami perswazji – aby szybko i skutecznie budować swoją wartość postrzeganą.

DOWIEDZ się więcej >>>

Opracowywać skuteczne mechanizmy sprzedające

Jak pozyskiwać nowych klientów? Jak przekonać aktualnych, by kupowali więcej i częściej? Spośród tysięcy narzędzi marketingowych – Jakub wybierze te, które będą dla Ciebie najskuteczniejsze. I połączy je w harmonijną, przejrzystą, lekką całość – tworząc dla Ciebie skuteczny system sprzedaży (lub inaczej: lejek sprzedażowy).

DOWIEDZ się więcej >>>